Характеристики Ручка гелева автоматична синя 0.5мм №BM.8368-39 Ірис Blossom Buromax 1шт.
| Актуальність даних 365 | 2026-12-26 |
|---|
| Назва (укр.) | Ручка гелева автоматична синя 0.5мм №BM.8368-39 Ірис Blossom Buromax 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ручка гелева №BM.8368-39 Buromax 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Ручка гелева Buromax Blossom Ірис №BM.8368-39 автоматична синя 0.5мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Gel pen Buromax Blossom Iris №BM.8368-39 automatic blue 0.5mm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823126802084 | |
|---|---|
| Висота, см | 18.8 |
| Глибина, см | 1.5 |
| Ширина, см | 5.1 |
| Вага брутто, кг | 0.020 |
| 4823126802077 | Коробка (40 шт) |
| Висота, см | 19.4 |
| Глибина, см | 30.8 |
| Ширина, см | 17.2 |
| Вага брутто, кг | 0.988 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.188 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 4 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | РУЧКА ГЕЛЕВА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | СИНІЙ |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для письма на папері |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For writing on paper |
| ТОВ "Імпорт-Офіс Україна" | На карті | ||
| ТОВ "Імпорт-Офіс Україна" | |||