Характеристики Рулет бісквітний молочний смак Рулетте ТМ "1" м/у 150г.
| Назва (укр.) | Рулет бісквітний молочний смак Рулетте ТМ "1" м/у 150г |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рулет молочний Рулетте ТМ "1" 150г |
| Альтернативне найменування (укр) | Рулет ТМ "1" Рулетте бісквітний молочний смак 150г |
| Альтернативне найменування (англ) | Roll ТМ "1" Roulette biscuit milk flavor 150g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096503240 | |
|---|---|
| Висота, см | 10.2 |
| Глибина, см | 5.1 |
| Ширина, см | 21.5 |
| Вага брутто, кг | 0.190 |
| 2710835570002 (приватний штрихкод) | Коробка (16 шт) |
| Висота, см | 17.8 |
| Глибина, см | 42.4 |
| Ширина, см | 21.6 |
| Вага брутто, кг | 3.276 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.236 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 13 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 4.5 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 38 |
| г/100г | 59 |
| Калорійність, ккал/100г | 370 |
| кДж/100г | 1560 |
| Сіль, г/100г | 0.7 |
| Насичені жири, г/100г | 4.4 |
| ГМО | НІ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |