Характеристики Рулет Яблучний Теремно м/у 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2023-12-19 |
|---|
| Назва (укр.) | Рулет Яблучний Теремно м/у 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рулет Яблучний Теремно м/у 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Рулет Теремно Яблучний 0.3кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820043071258 | |
|---|---|
| Висота, см | 30.5 |
| Глибина, см | 5 |
| Ширина, см | 11.9 |
| Вага брутто, кг | 0.312 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 4.7 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 5.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 49.4 |
| з яких цукри, г/100г | 17.7 |
| Калорійність, ккал/100г | 263 |
| кДж/100г | 1100 |
| Сіль, г/100г | 1.04 |
| Цукор, г/100г | 17.7 |
| Насичені жири, г/100г | 0.9 |
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||
| ПрАТ "Теремно Хліб" | |||