Характеристики Рулетик з маком Добрий м/у 0.2кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-11-14 |
|---|
| Назва (укр.) | Рулетик з маком Добрий м/у 0.2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рулетик з маком Добрий м/у 0.2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Рулетик Добрий з маком 0.2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Roll Dobryi with poppy seed 0.2kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820155742954 | |
|---|---|
| Висота, см | 22.1 |
| Глибина, см | 6.9 |
| Ширина, см | 10.8 |
| Вага брутто, кг | 0.232 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 4.4 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.4 |
| Вуглеводи, г/100г | 64.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 310 |
| ТДВ "Охтирський хлібокомбінат" | На карті | ||
| ТДВ "Охтирський хлібокомбінат" | |||