Характеристики Рушник махровий велюр білий 70х140см №1426270 Дамаск ТОВ Баркас-Текс 1шт.
| Назва (рос.) | Полотенце махровое велюр белое 70х140см №1426270 Дамаск ТОВ Баркас-Текс 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Рушник махровий велюр білий 70х140см №1426270 Дамаск ТОВ Баркас-Текс 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Полотенце махр вел белое Баркас-Текс 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Рушник махр вел білий Баркас-Текс 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Полотенце ТОВ Баркас-Текс Дамаск №1426270 махровое велюр белое 70*140см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушник ТОВ Баркас-Текс Дамаск №1426270 махровий велюр білий 70*140см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Towel LLC Barkas-Teks Damask №1426270 terry velour white 70*140cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2714262700001 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 37 |
| Глибина, см | 5.3 |
| Ширина, см | 36.5 |
| Вага брутто, кг | 0.564 |
| 12714262700008 (приватний штрихкод) | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 22.5 |
| Глибина, см | 41.6 |
| Ширина, см | 37.8 |
| Вага брутто, кг | 3.466 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.082 |
|---|
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | РУШНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, см | 70х140 |
| Колір | БІЛИЙ |
| Матеріал, бавовна, % | 100 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Перед використанням - випрати |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Перед использованием - постирать |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Before use - wash |