Характеристики Рушник махровий коричневий 50х90см Classic Aisha Home Textile 1шт.
| Назва (укр.) | Рушник махровий коричневий 50х90см Classic Aisha Home Textile 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рушник 50х90см Aisha Home Textile 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушник Aisha Home Textile Classic махровий коричневий 50*90см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Towel Aisha Home Textile Classic terry brown 50*90cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820288228653 | |
|---|---|
| Висота, см | 25.3 |
| Глибина, см | 3.2 |
| Ширина, см | 31.7 |
| Вага брутто, кг | 0.166 |
| 14820288228650 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 23.1 |
| Глибина, см | 39.0 |
| Ширина, см | 28.8 |
| Вага брутто, кг | 2.020 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.028 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | РУШНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, см | 50x90 |
| Колір | КОРИЧНЕВИЙ |
| Матеріал, бавовна, % | 100 |