Характеристики Рушник махровий фіолетовий 40х70см №AP000005323 Home Novus 1шт.
| Назва (укр.) | Рушник махровий фіолетовий 40х70см №AP000005323 Home Novus 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рушник №AP000005323 Home Novus 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушник Novus Home №AP000005323 махровий фіолетовий 40*70см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Towel Novus Home №AP000005323 terry purple 40*70cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2000111151873 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 43.8 |
| Глибина, см | 3.4 |
| Ширина, см | 26.4 |
| Вага брутто, кг | 0.132 |
| 12000111151870 (приватний штрихкод) | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 10.0 |
| Глибина, см | 30.6 |
| Ширина, см | 28.4 |
| Вага брутто, кг | 0.688 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.028 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | РУШНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, см | 40x70 |
| Колір | ФІОЛЕТОВИЙ |
| Матеріал, бавовна, % | 100 |
| ПДВ, % | 20 |
|---|---|
| Код УКТ ЗЕД | 6302600000 {білизна туалетна або білизна кухонна, з махрових тканин, бавовняна} |
| Індикатив UA | 0 |