Характеристики Рушник махровий кремовий 50х90см №AP000005330 Home Novus 1шт.
| Назва (укр.) | Рушник махровий кремовий 50х90см №AP000005330 Home Novus 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рушник №AP000005330 Home Novus 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушник Novus Home №AP000005330 махровий кремовий 50*90см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Towel Novus Home №AP000005330 cream terry 50*90cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2000111151941 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 4.5 |
| Глибина, см | 25.4 |
| Ширина, см | 31.5 |
| Вага брутто, кг | 0.200 |
| 12000111151948 (приватний штрихкод) | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 14.2 |
| Глибина, см | 32.2 |
| Ширина, см | 25.8 |
| Вага брутто, кг | 1.070 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.07 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | РУШНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, см | 50x90 |
| Колір | КРЕМОВИЙ |
| Матеріал, бавовна, % | 100 |
| ПДВ, % | 20 |
|---|---|
| Код УКТ ЗЕД | 6302600000 {білизна туалетна або білизна кухонна, з махрових тканин, бавовняна} |
| Індикатив UA | 0 |