Характеристики Рушник Classic махровий оливковий 100х150см №1151 Aisha Home Textile 1шт.
| Назва (укр.) | Рушник Classic махровий оливковий 100х150см №1151 Aisha Home Textile 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рушник махр оливк Aisha Home Textile 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушник Aisha Home Textile Classic №1151 махровий оливковий 100*150см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Towel Aisha Home Textile Classic №1151 terry olive 100*150см 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820288228790 | |
|---|---|
| Висота, см | 39.1 |
| Глибина, см | 6.7 |
| Ширина, см | 26.7 |
| Вага брутто, кг | 0.546 |
| 14820288228797 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 17.3 |
| Глибина, см | 38.0 |
| Ширина, см | 32.9 |
| Вага брутто, кг | 1.672 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.034 |
|---|
| Тип транспортної тари | МІШОК |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | РУШНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, см | 100x150 |
| Колір | ОЛИВКОВИЙ |
| Матеріал, бавовна, % | 100 |