Характеристики Рушник махровий велюр темно-фіолетовий 70х140см №1426257 Жакард ТОВ Баркас-Текс 1шт.
| Назва (рос.) | Полотенце махровое велюр темно-фиолетовое 70х140см №1426257 Жакард ТОВ Баркас-Текс 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Рушник махровий велюр темно-фіолетовий 70х140см №1426257 Жакард ТОВ Баркас-Текс 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Полотенце фиол 70х140см Баркас-Текс 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Рушник тем-фіол 70х140см Баркас-Текс 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Полотенце ТОВ Баркас-Текс Жакард №1426257 махровое велюр темно-фиолетовое 70*140см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Рушник ТОВ Баркас-Текс Жакард №1426257 махровий велюр темно-фіолетовий 70*140см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Towel LLC Barcas-Tex Jacquard №1426257 terry velour dark purple 70*140cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2714262570000 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 39.4 |
| Глибина, см | 5.1 |
| Ширина, см | 36.7 |
| Вага брутто, кг | 0.516 |
| 12714262570007 (приватний штрихкод) | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 20.6 |
| Глибина, см | 45.6 |
| Ширина, см | 40.8 |
| Вага брутто, кг | 3.172 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.076 |
|---|
| Тип транспортної тари | УПАКОВКА ЗІ ЗБІЖНОЇ ПЛІВКИ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ПОЛІЕТИЛЕНОВА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | РУШНИК |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, см | 70x140 |
| Колір | ТЕМНО-ФІОЛЕТОВИЙ |
| Матеріал, бавовна, % | 100 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Перед використанням - випрати |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Перед использованием - постирать |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Before use - wash |