Характеристики Салака Добра риба х/к в/у 0.2кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-21 |
|---|
| Назва (укр.) | Салака Добра риба х/к в/у 0.2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Салака Добра риба х/к в/у 0.2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Салака Добра риба холодного копчення 0.2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Baltic herring Dobra ryba cold smoked 0.2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820065611364 | |
|---|---|
| Висота, см | 24.2 |
| Глибина, см | 2.4 |
| Ширина, см | 15.2 |
| Вага брутто, кг | 0.228 |
| 14820065611361 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 9.4 |
| Глибина, см | 40.4 |
| Ширина, см | 29.8 |
| Вага брутто, кг | 3.658 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.238 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 6 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 24 |
| Вуглеводи, г/100г | 0 |
| Калорійність, ккал/100г | 150 |
| ТОВ "Галс-2000" | На карті | ||
| ТОВ "Галс-2000" | |||