Характеристики Салатник коричневий кераміка 610мл d14см №AR0814EBR Emilia Ardesto 1шт.
| Назва (рос.) | Салатник коричневый керамика 610мл d14см №AR0814EBR Emilia Ardesto 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Салатник коричневий кераміка 610мл d14см №AR0814EBR Emilia Ardesto 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Салатник №AR0814EBR Emilia Ardesto 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Салатник №AR0814EBR Emilia Ardesto 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Салатник Ardesto Emilia №AR0814EBR коричневый керамика 610мл d14см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Салатник Ardesto Emilia №AR0814EBR коричневий кераміка 610мл d14см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Salad bowl Ardesto Emilia №AR0814EBR brown ceramic 610ml d14cm 1pc |
| 767637176002 | |
|---|---|
| Висота, см | 7.6 |
| Глибина, см | 13.9 |
| Ширина, см | 13.9 |
| Вага брутто, кг | 0.380 |
| 20767637176006 | Спайка (6 шт) |
| Висота, см | 15.4 |
| Глибина, см | 28.1 |
| Ширина, см | 15.4 |
| Вага брутто, кг | 2.486 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 10767637176009 | Коробка (36 шт) |
| Висота, см | 31.4 |
| Глибина, см | 45.7 |
| Ширина, см | 29.5 |
| Вага брутто, кг | 15.374 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.458 |
|---|---|
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.206 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Форма | КРУГЛА |
|---|---|
| Вид продукції | САЛАТНИК |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | КОРИЧНЕВИЙ |
| Матеріал, кераміка | ТАК |
| Склад (рос.) | Керамика |
|---|---|
| Склад (укр.) | Кераміка |
| Склад (англ.) | Ceramics |