Характеристики Салатник квадратний скло 20см №Q9691 Лотусія Luminarc 1шт.
| Назва (рос.) | Салатник квадратный стекло 20см №Q9691 Лотусия Luminarc 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Салатник квадратний скло 20см №Q9691 Лотусія Luminarc 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Салатник квадр стек 20см Luminarc 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Салатник квадрат скло 20см Luminarc 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Салатник Luminarc Лотусия №Q9691 квадратный стекло 20см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Салатник Luminarc Лотусія №Q9691 квадратний скло 20см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Salad bowl Luminarc Lotusia №Q9691 square glass 20cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 883314912760 | |
|---|---|
| Висота, см | 6.9 |
| Глибина, см | 20.0 |
| Ширина, см | 19.9 |
| Вага брутто, кг | 0.468 |
| 10883314912767 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 22.0 |
| Глибина, см | 33.2 |
| Ширина, см | 22.1 |
| Вага брутто, кг | 6.002 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.386 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Форма | КВАДРАТНА |
|---|---|
| Вид продукції | САЛАТНИК |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | БІЛИЙ |
| Матеріал, скло | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Можна мити у посудомийній машині |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Можно мыть в посудомоечной машине |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Dishwasher safe |