Характеристики Салатник скляний 75мм №44817-BX6B16X158 Uniglass 1шт.
| Назва (рос.) | Салатник стеклянный 75мм №44817-BX6B16X158 Uniglass 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Салатник скляний 75мм №44817-BX6B16X158 Uniglass 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Салатник стеклянный 75мм Uniglass 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Салатник скляний 75мм Uniglass 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Салатник Uniglass №44817-BX6B16X158 стеклянный 75мм 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Салатник Uniglass №44817-BX6B16X158 скляний 75мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Salad bowl Uniglass №44817-BX6B16X158 glass 75mm 1pc |
| 3800864018213 | |
|---|---|
| Висота, см | 3.4 |
| Глибина, см | 7.4 |
| Ширина, см | 7.4 |
| Вага брутто, кг | 0.096 |
| 3800864011054 | Спайка (6 шт) |
| Висота, см | 11.4 |
| Глибина, см | 8.1 |
| Ширина, см | 7.8 |
| Вага брутто, кг | 0.592 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 83800864011050 | Коробка (96 шт) |
| Висота, см | 23.9 |
| Глибина, см | 33.0 |
| Ширина, см | 17.9 |
| Вага брутто, кг | 9.610 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.138 |
|---|---|
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.016 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Форма | КРУГЛА |
|---|---|
| Вид продукції | САЛАТНИК |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | ПРОЗОРИЙ |
| Матеріал, скло | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для холодних харчових продуктів. Вимити перед використанням |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ru) | Для холодных пищевых продуктов. Вымыть перед использованием |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For cold food products. Wash before use |
| Склад (рос.) | Стекло |
|---|---|
| Склад (укр.) | Скло |
| Склад (англ.) | Glass |
| ТОВ "Юнігласс Україна" | |||
| ТОВ "Юнігласс Україна" | |||