Характеристики Серветки універсальні 30x38см Фламенко Фрекен Бок 4шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-30 |
|---|
| Назва (рос.) | Салфетки универсальные 30x38см Фламенко Фрекен Бок 4шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Серветки універсальні 30x38см Фламенко Фрекен Бок 4шт |
| Коротка назва (рос.) | Салфетки 30x38см Фламенко Фрекен Бок 4шт |
| Коротка назва (укр.) | Серветки 30x38см Фламенко Фрекен Бок 4шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Салфетки Фрекен Бок Фламенко универсальные 30*38см 4шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Серветки Фрекен Бок Фламенко універсальні 30*38см 4шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Napkins Freken Bok Flamenco universal 30*38cm 4pcs/pack |
| Немає штуки | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| ТАК | |
| ТАК |
| 4820048480475 | |
|---|---|
| Висота, см | 25.4 |
| Глибина, см | 2 |
| Ширина, см | 15.6 |
| Вага брутто, кг | 0.044 |
| 4820143706838 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 21.6 |
| Глибина, см | 32.8 |
| Ширина, см | 19.8 |
| Вага брутто, кг | 0.982 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 4823071600988 | Коробка (54 шт) |
| Висота, см | 36.2 |
| Глибина, см | 39.4 |
| Ширина, см | 24.4 |
| Вага брутто, кг | 2.624 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.112 |
|---|---|
| кг | 0.248 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА | |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |