Характеристики Ковбаса Салямі Горіхова Верест н/к в/с 0.35кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-03-13 |
|---|
| Назва (рос.) | Колбаса Салями Ореховая Верест п/к в/с в/у 0.35кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса Салямі Горіхова Верест н/к в/с 0.35кг |
| Коротка назва (рос.) | Колбаса Салям Ореховая Верест п/к 0.35кг |
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса Салям Горіхова Верест н/к 0.35кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Колбаса Верест Салями Ореховая полукопченая высший сорт 0.35кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Верест Салямі Горіхова напівкопчена вищий сорт 0.35кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausage Verest Salami Nutty semi-smoked highest grade 0.35kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079700352 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.7 |
| Глибина, см | 5.6 |
| Ширина, см | 6.6 |
| Вага брутто, кг | 0.350 |
| 14823079700359 | Коробка (13 шт) |
| Висота, см | 16.0 |
| Глибина, см | 30.4 |
| Ширина, см | 26.2 |
| Вага брутто, кг | 4.864 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.314 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Жири, г/100г | ≤50 |
|---|---|
| Білки, г/100г | ≥13 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 0.1 |
| г/100г | 1.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 430 |
| кДж/100г | 1796 |
| Сіль, г/100г | 2.5 |
| Насичені жири, г/100г | 16.6 |
| ТОВ "Верест" | |||
| ТОВ "Верест" | |||