Характеристики Ковбаса Салямі Бердянський м'ясокомбінат н/к в/у 0.28кг.
| Актуальність даних 365 | 2022-08-25 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса Салямі Бердянський м'ясокомбінат н/к в/у 0.28кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса Салямі Бердянський МК н/к 0.28кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Бердянський м'ясокомбінат Салямі напівкопчена 0.28кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820165401315 | |
|---|---|
| Висота, см | 14.6 |
| Глибина, см | 5 |
| Ширина, см | 5.7 |
| Вага брутто, кг | 0.296 |
| 9920000007643 (приватний штрихкод) | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 15.6 |
| Глибина, см | 38.6 |
| Ширина, см | 23.0 |
| Вага брутто, кг | 4.658 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.2 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | ≤41.8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | ≥13.1 |
| Вуглеводи, г/100г | ≤0.3 |
| Калорійність, кДж/100г | 1796 |
| ккал/100г | 429.2 |