Характеристики Ковбаса нарізка з м'яса птиці Салямі Золота Ранчо 1с с/к лоток 0.075кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-01 |
|---|
| Назва (укр.) | Ковбаса нарізка з м'яса птиці Салямі Золота Ранчо 1с с/к лоток 0.075кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Ковбаса Салямі Золота Ранчо с/к 0.075кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Ковбаса Ранчо Салямі Золота з м'яса птиці нарізка сирокопчена перший сорт 0.075кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausage Rancho Salami Gold made of poultry meat sliced raw smoked 1 grade 0.075kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079003606 | |
|---|---|
| Висота, см | 20 |
| Глибина, см | 1.3 |
| Ширина, см | 12.5 |
| Вага брутто, кг | 0.088 |
| 14823079003603 | Коробка (18 шт) |
| Висота, см | 13.2 |
| Глибина, см | 38.8 |
| Ширина, см | 29.0 |
| Вага брутто, кг | 1.892 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.308 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 40 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 20.4 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 1.1 |
| г/100г | 1.2 |
| Калорійність, кДж/100г | 1849 |
| ккал/100г | 447 |
| Сіль, г/100г | 4.3 |
| Насичені жири, г/100г | 14.3 |
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||