Характеристики Сардельки Міні Сарделіні М'ясна Гільдія в/с лоток 0.33кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-01 |
|---|
| Назва (укр.) | Сардельки Міні Сарделіні М'ясна Гільдія в/с лоток 0.33кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сардельки Міні М'ясна Гільдія в/с 0.33кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сардельки М'ясна Гільдія Міні Сарделіні вищий сорт 0.33кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausages Miasna Hildiia Mini Sardellini highest grade 0.33kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079006768 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.9 |
| Глибина, см | 4.9 |
| Ширина, см | 11.9 |
| Вага брутто, кг | 0.342 |
| 4823079006775 | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 13.2 |
| Глибина, см | 38.4 |
| Ширина, см | 29.2 |
| Вага брутто, кг | 3.040 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.304 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | ≤24 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 11.6 |
| Вуглеводи, г/100г | 0.3 |
| з яких цукри, г/100г | 0.1 |
| Калорійність, ккал/100г | 263.6 |
| кДж/100г | 1090.3 |
| Сіль, г/100г | 1.7 |
| Насичені жири, г/100г | ≤12.5 |
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||