Характеристики Корм сухий повнораціонний для собак Свіжа ягнятина Small Savory м/у 3кг.
| Назва (укр.) | Корм сухий повнораціонний для собак Свіжа ягнятина Small Savory м/у 3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Корм сухий Свіжа ягнят Small Savory 3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Корм сухий Savory Small Свіжа ягнятина повнораціонний для собак 3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Dry food Savory Small Fresh lamb complete for dogs 3kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| ТАК |
| 4820232630327 | |
|---|---|
| Висота, см | 40.7 |
| Глибина, см | 10.6 |
| Ширина, см | 24.6 |
| Вага брутто, кг | 3.024 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| ВІДСУТНЯ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| ВІДСУТНЯ |
| Калорійність, ккал/кг | 3170 |
|---|---|
| Волога, % | 10 |
| Сира клітковина, % | 2.5 |
| Сира зола, % | 7.5 |
| Сирий протеїн, % | 29 |
| Сирий жир, % | 16 |
| Цинк (Zn), мг/кг | 100 |
|---|---|
| Мідь (Cu), мг/кг | 15 |
| Йод (I), мг/кг | 0.6 |
| Залізо (Fe), мг/кг | 80 |
| Марганець (Mn), мг/кг | 40 |
| Селен (Se), мг/кг | 0.2 |
| Натрій (Na), % | 0.4 |
| Кальцій (Ca), % | 1.6 |
| Фосфор (P), % | 1.2 |
| B3 (PP, Ніацин), мг/кг | 15 |
|---|---|
| Е (Токоферол), мг/кг | 500 |
| А (Ретинол), МО/кг | 16000 |
| B7 (H, Біотин), мг/кг | 0.5 |
| D3 (Колікальциферол), МО/кг | 1500 |
| B4 (Холін), мг/кг | 700 |
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | На карті | ||
| ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Є-ЗОО: МИ ЛЮБИМО ТВАРИН" | |||