Характеристики Щітка склоочисника 450мм Max effect 1шт.
| Назва (укр.) | Щітка склоочисника 450мм Max effect 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Щітка склоочисника 450мм Max effect 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Щітка склоочисника Max effect 450мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Wiper blade Max effect 450mm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4824035006280 | |
|---|---|
| Висота, см | 48.1 |
| Глибина, см | 2.2 |
| Ширина, см | 5.6 |
| Вага брутто, кг | 0.118 |
| 14824035006287 | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 12.0 |
| Глибина, см | 61.0 |
| Ширина, см | 22.0 |
| Вага брутто, кг | 2.386 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 2711766620200 (приватний штрихкод) | Коробка (20 шт) |
| Висота, см | 16.5 |
| Глибина, см | 60.9 |
| Ширина, см | 26.3 |
| Вага брутто, кг | 2.610 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.25 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |