Характеристики Серветка з мікрофібри універсальна 35x35см Ecokraft 1шт.
| Назва (рос.) | Салфетка из микрофибры универсальная 35x35см Ecokraft 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Серветка з мікрофібри універсальна 35x35см Ecokraft 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Салф из микроф унив 35x35см Ecokraft 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Серв з мікроф унів 35x35см Ecokraft 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Салфетка Ecokraft из микрофибры универсальная 35x35см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Серветка Ecokraft з мікрофібри універсальна 35x35см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Cloth Ecokraft universal microfiber 35x35cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 6900181020214 | |
|---|---|
| Висота, см | 37.8 |
| Глибина, см | 2.1 |
| Ширина, см | 13.3 |
| Вага брутто, кг | 0.036 |
| 2714123020002 (приватний штрихкод) | Коробка (25 шт) |
| Висота, см | 20.6 |
| Глибина, см | 35.7 |
| Ширина, см | 31.1 |
| Вага брутто, кг | 1.164 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.264 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | СЕРВЕТКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Застосування | УНІВЕРСАЛЬНЕ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | ПОМАРАНЧЕВИЙ |
| Матеріал, поліамід, % | 20 |
| поліестер, % | 80 |