Характеристики Серветки вологопоглинаючі 15.5х15.5см Файний Бонус 3шт.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-30 |
|---|
| Назва (рос.) | Салфетки влагопоглощающие 15.5х15.5см Файний Бонус 3шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Серветки вологопоглинаючі 15.5х15.5см Файний Бонус 3шт |
| Коротка назва (рос.) | Салфетки 15.5х15.5см Файний Бонус 3шт |
| Коротка назва (укр.) | Серветки 15.5х15.5см Файний Бонус 3шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Салфетки влагопоглощающие Файний Бонус 15.5*15.5см 3шт/уп |
| Альтернативне найменування (укр) | Серветки вологопоглинаючі Файний Бонус 15.5*15.5см 3шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Absorbent wipes Fainyi Bonus 15.5*15.5cm 3pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4820048483964 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.8 |
| Глибина, см | 2.2 |
| Ширина, см | 15.8 |
| Вага брутто, кг | 0.044 |
| 4823071627169 | Коробка (24 шт) |
| Висота, см | 30.6 |
| Глибина, см | 32.2 |
| Ширина, см | 25.6 |
| Вага брутто, кг | 6.428 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 4823071661743 | Коробка (65 шт) |
| Висота, см | 36.4 |
| Глибина, см | 39.4 |
| Ширина, см | 24.6 |
| Вага брутто, кг | 3.094 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.234 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ВЕРТИКАЛЬНА |
| ГОРИЗОНТАЛЬНА | |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| КАРТОННА | |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |