Характеристики Серветки паперові одношарові 23х24см Marka Promo 100шт.
| Назва (укр.) | Серветки паперові одношарові 23х24см Marka Promo 100шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Серветки папер 23х24см Marka Promo 100шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Серветки паперові Marka Promo одношарові 23*24см 100шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Napkins paper Marka Promo single-layer 23*24cm 100pcs/pack |
| 4820084260741 | |
|---|---|
| Висота, см | 13.1 |
| Глибина, см | 11.4 |
| Ширина, см | 12.8 |
| Вага брутто, кг | 0.074 |
| 24820084260745 | Спайка (10 шт) |
| Висота, см | 13.0 |
| Глибина, см | 51.4 |
| Ширина, см | 24.4 |
| Вага брутто, кг | 0.876 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 14820084260748 | Коробка (30 шт) |
| Висота, см | 22.8 |
| Глибина, см | 54.2 |
| Ширина, см | 37.4 |
| Вага брутто, кг | 2.364 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній inner-pack, кг | 0.136 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | СТОЛОВІ СЕРВЕТКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 100 |
| Матеріал, целюлоза, % | 100 |
| Сертифікати та знаки відповідності | ISO 9001 |
|---|
| ТУ У | 21.2-33532080-001:2005 |
|---|---|
| ПДВ, % | 20 |
| Код УКТ ЗЕД | 4818 {Папір туалетний та аналогічний папір, целюлозна вата або полотно з целюлозних волокон господарсько-побутового або санітарно-гігієнічного призначення, у рулонах завширшки не більш як 36 см або розрізані за розміром або формою; носовики, серветки косметичні, рушники, скатертини та столові серветки, гігієнічні серветки, простирадла та інші вироби господарсько-побутового, санітарно-гігієнічного або медичного призначення, предмети одягу з паперової маси, паперу, целюлозної вати або полотна з целюлозного волокна:} |
| Індикатив UA | 0 |