Характеристики Серветки паперові 2-х шарові шампань 330х330мм Марго 24шт.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-28 |
|---|
| Назва (укр.) | Серветки паперові 2-х шарові шампань 330х330мм Марго 24шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Серветки папер 2шар шампань Марго 24шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Серветки паперові Марго 2-х шарові шампань 330*330мм 24шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Paper napkins Marho 2-layer champagne 330*330mm 24pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820076641183 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.1 |
| Глибина, см | 2.9 |
| Ширина, см | 16.4 |
| Вага брутто, кг | 0.088 |
| 14820076641180 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 17.8 |
| Глибина, см | 38.8 |
| Ширина, см | 17.8 |
| Вага брутто, кг | 1.446 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.126 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | СТОЛОВІ СЕРВЕТКИ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 24 |
| Матеріал, целюлоза, % | 100 |
| Кількість шарів | ДВУХСЛОЙНЫЕ |
| ТОВ "Марго" | На карті | ||
| ТОВ "Марго" | |||