Характеристики Шампур 45см №SC45CM Happy Grill&BBQ 1шт.
| Назва (укр.) | Шампур 45см №SC45CM Happy Grill&BBQ 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Шампур 45см №SC45CM Happy Grill&BBQ 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Шампур Happy Grill&BBQ №SC45CM 45см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Skewer Happy Grill&BBQ №SC45CM 45cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 6820221901825 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 44.2 |
| Глибина, см | 2.5 |
| Ширина, см | 3.3 |
| Вага брутто, кг | 0.052 |
| 16820221901822 (приватний штрихкод) | Коробка (200 шт) |
| Висота, см | 14.3 |
| Глибина, см | 53.5 |
| Ширина, см | 32.9 |
| Вага брутто, кг | 11.478 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 1.078 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ШАМПУР |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, см | 45 |
| ПДВ, % | 20 |
|---|---|
| Код УКТ ЗЕД | 8215999000 {інші} |
| Індикатив UA | 0 |