Характеристики Шлея нейлон 40-70смх50-80смх10мм M №5150-4020 Colors of freedom WauDog 1шт.
| Назва (рос.) | Шлея нейлон 40-70смх50-80смх10мм M №5150-4020 Colors of freedom WauDog 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Шлея нейлон 40-70смх50-80смх10мм M №5150-4020 Colors of freedom WauDog 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Шлея нейл M №5150-4020 Freed WauDog 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Шлея нейл M №5150-4020 Freed WauDog 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Шлея WauDog нейлон 40-70смх50-80смх10мм M №5150-4020 Colors of freedom 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Шлея WauDog нейлон 40-70смх50-80смх10мм M №5150-4020 Colors of freedom 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Harness WauDog nylon 40-70смх50-80смх10мм M №5150-4020 Colors of freedom 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823089354330 | |
|---|---|
| Висота, см | 49.9 |
| Глибина, см | 5.6 |
| Ширина, см | 8.5 |
| Вага брутто, кг | 0.122 |
| 14823089354337 | Коробка (3 шт) |
| Висота, см | 17.4 |
| Глибина, см | 18.5 |
| Ширина, см | 17.7 |
| Вага брутто, кг | 0.498 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.132 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Вид продукції | ШЛЕЯ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |