Характеристики Сир 45% м'який в розсолі Міні Моцарела Яготинська відро 2кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-15 |
|---|
| Назва (рос.) | Сыр 45% мягкий в рассоле Мини Моцарелла Яготинська ведро 2кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Сир 45% м'який в розсолі Міні Моцарела Яготинська відро 2кг |
| Коротка назва (рос.) | Сыр 45% Мини Моцарелла Яготинська 2кг |
| Коротка назва (укр.) | Сир 45% Міні Моцарела Яготинська 2кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Сыр Яготинська Моцарелла Мини мягкий в рассоле 45% 2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сир Яготинська Моцарела Міні м'який в розсолі 45% 2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cheese Yahotynska Mozzarella Mini soft in brine 45% 2kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820011063872 | |
|---|---|
| Висота, см | 10.8 |
| Глибина, см | 19.9 |
| Ширина, см | 19.9 |
| Вага брутто, кг | 2.122 |
| 4820011064053 | Коробка (2 шт) |
| Висота, см | 24.0 |
| Глибина, см | 21.6 |
| Ширина, см | 21.4 |
| Вага брутто, кг | 4.452 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.314 |
|---|---|
| кг | 0.208 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Жири, г/100г | 15.8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 18.2 |
| Вуглеводи, г/100г | 0 |
| з яких цукри, г/100г | 0 |
| Жирність, % в сухій речовині | 45 (+/-2) |
| Калорійність, ккал/100г | 215 |
| кДж/100г | 894 |
| Сіль, г/100г | 1 |
| Насичені жири, г/100г | 10.6 |
| ТДВ "Яготинський маслозавод" | |||
| ТДВ "Яготинський маслозавод" | |||