Характеристики Сито нержавіюча сталь d15см №1401800 Acer Nava 1шт.
| Назва (укр.) | Сито нержавіюча сталь d15см №1401800 Acer Nava 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сито нержав d15см №1401800 Acer Nava 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Сито Nava Acer №1401800 нержавіюча сталь d15см 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Sieve Nava Acer №1401800 stainless steel d15cm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 5205746895131 | |
|---|---|
| Висота, см | 39.4 |
| Глибина, см | 6.5 |
| Ширина, см | 14.9 |
| Вага брутто, кг | 0.142 |
| 2714018000065 (приватний штрихкод) | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 16.3 |
| Глибина, см | 40.5 |
| Ширина, см | 12.4 |
| Вага брутто, кг | 1.012 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| 2714018000126 (приватний штрихкод) | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 16.2 |
| Глибина, см | 35.4 |
| Ширина, см | 16.8 |
| Вага брутто, кг | 1.812 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.16 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Форма | КРУГЛА |
|---|---|
| Вид продукції | СИТО |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Колір | СІРИЙ |
| Матеріал, нержавіюча сталь | ТАК |
| Діаметр виробу, см | 15 |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Берегти від механічного пошкодження та відкритих джерел тепла |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Protect from mechanical damage and open heat sources |