Характеристики Слойка з вишнею Добрий м/у 0.13кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-11-14 |
|---|
| Назва (укр.) | Слойка з вишнею Добрий м/у 0.13кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Слойка з вишнею Добрий м/у 0.13кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Слойка Добрий з вишнею 0.13кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Puff Dobryi with cherry 0.13kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820155741247 | |
|---|---|
| Висота, см | 13.4 |
| Глибина, см | 6.1 |
| Ширина, см | 13.4 |
| Вага брутто, кг | 0.130 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 5.6 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 8.2 |
| Вуглеводи, г/100г | 61.7 |
| Калорійність, ккал/100г | 356 |
| ТДВ "Охтирський хлібокомбінат" | На карті | ||
| ТДВ "Охтирський хлібокомбінат" | |||