Характеристики Снаряд тренувальний для собак d12.5см №6489 Micro Puller 2шт.
| Назва (укр.) | Снаряд тренувальний для собак d12.5см №6489 Micro Puller 2шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Снаряд для собак №6489 Micro Puller 2шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Снаряд тренувальний Puller Micro №6489 d12.5см для собак 2шт/уп |
| Альтернативне найменування (англ) | Training projectile Puller Micro №6489 d12.5cm for dogs 2pcs/pack |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823089304267 | |
|---|---|
| Висота, см | 12.1 |
| Глибина, см | 3.1 |
| Ширина, см | 12.2 |
| Вага брутто, кг | 0.044 |
| 14823089304264 | Коробка (9 шт) |
| Висота, см | 16.2 |
| Глибина, см | 30.1 |
| Ширина, см | 15.5 |
| Вага брутто, кг | 0.590 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.194 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Органічний продукт | НІ |
|---|---|
| Акцизний товар | НІ |
| Вид продукції | ІГРАШКА |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 2 |
| Матеріал, полімер | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Для дресирування собак під наглядом. Біг. Собака по черзі наздоганяє та приносить кільця Puller. Два кільця допомагають збільшити інтенсивність тренування і сформувати навик подавати предмет у руку. Якщо собака не хоче повертати Вам кільце, покажіть йому друге. Стрибки. Під час стрибка собака ловить Пуллер. Потім господар подає йому друге кільце, не випускаючи з рук перше. Так собака навчається робити перехват. Вправа розвиває увагу та реакцію собаки. Перетягування. Собака по черзі перетягує кільця Пуллер, які господар тримає у руках. Вправа розвиває силу та витривалість собаки |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | For dog training under supervision. Running. The dog alternately chases and brings Puller rings. Two rings help increase training intensity and develop the skill of handing the object to the hand. If the dog does not want to return the ring to you, show him the second one. Jumping. During the jump, the dog catches the Puller. Then the owner throws him the second ring, without releasing the first one from his hands. This way the dog learns to make an interception. The exercise develops the dog's attention and reaction. Tugging. The dog alternately tugs the Puller rings that the owner holds in his hands. The exercise develops the dog's strength and endurance |