Характеристики Снеки з м'яса птиці Кабаноси курячі Metro Chef в/к м/у 0.25кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-02-20 |
|---|
| Назва (укр.) | Снеки з м'яса птиці Кабаноси курячі Metro Chef в/к м/у 0.25кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Снеки Кабаноси курячі Metro Chef 0.25кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Снеки Metro Chef Кабаноси курячі з м'яса птиці варено-копчені 0.25кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Snacks Metro Chef Chicken kabanosy from poultry meat smoked and boiled 0.25kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820247140958 | |
|---|---|
| Висота, см | 16.9 |
| Глибина, см | 5.4 |
| Ширина, см | 13.3 |
| Вага брутто, кг | 0.262 |
| 4820247140965 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 20.8 |
| Глибина, см | 29.8 |
| Ширина, см | 16.8 |
| Вага брутто, кг | 1.794 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.222 |
|---|
| Жири, г/100г | 40.9 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 25.3 |
| Вуглеводи, г/100г | 6.5 |
| з яких цукри, г/100г | 0.6 |
| Калорійність, ккал/100г | 495.3 |
| кДж/100г | 2072.3 |
| Сіль, г/100г | 3.4 |
| Насичені жири, г/100г | 15 |
| Метод обробки | КОПЧЕНО-ВАРЕНИЙ |
|---|---|
| Містить глютен | МОЖЕ МІСТИТИ СЛІДИ |
| Органічний продукт | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | НІ |
| Підходить веганам | НІ |