Характеристики Снеки зі свинини Кабаноси зі свинини Metro Chef в/к м/у 0.25кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-02-20 |
|---|
| Назва (укр.) | Снеки зі свинини Кабаноси зі свинини Metro Chef в/к м/у 0.25кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Снеки Кабаноси зі свин Metro Chef 0.25кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Снеки Metro Chef Кабаноси зі свинини зі свинини варено-копчені 0.25кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Snacks Metro Chef Kabanosy from pork from pork smoked and boiled 0.25kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820247140934 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.7 |
| Глибина, см | 5.2 |
| Ширина, см | 13.8 |
| Вага брутто, кг | 0.258 |
| 4820247140941 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 20.6 |
| Глибина, см | 30.6 |
| Ширина, см | 16.8 |
| Вага брутто, кг | 1.768 |
| Ознака викладки шоубокс | ТАК |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.22 |
|---|
| Жири, г/100г | 41 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 23.9 |
| Вуглеводи, г/100г | 6.8 |
| Калорійність, ккал/100г | 491.8 |
| кДж/100г | 2057.7 |
| Сіль, г/100г | 3 |
| Насичені жири, г/100г | 14.9 |
| Метод обробки | КОПЧЕНО-ВАРЕНИЙ |
|---|---|
| Містить глютен | МОЖЕ МІСТИТИ СЛІДИ |
| Органічний продукт | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | НІ |
| Підходить веганам | НІ |