Характеристики Сосиски варені Зі скоринкою Самобранка в/у 0.275кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-03-12 |
|---|
| Назва (укр.) | Сосиски варені Зі скоринкою Самобранка в/у 0.275кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сосиски Зі скоринкою Самобранка 0.275кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сосиски Самобранка Зі скоринкою варені 0.275кг |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823022605215 | |
|---|---|
| Висота, см | 18 |
| Глибина, см | 2.1 |
| Ширина, см | 11.4 |
| Вага брутто, кг | 0.290 |
| 14823022605212 | Коробка (12 шт) |
| Висота, см | 15.0 |
| Глибина, см | 38.0 |
| Ширина, см | 24.4 |
| Вага брутто, кг | 3.706 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.226 |
|---|
| Жири, г/100г | 25 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 10 |
| Вуглеводи, г/100г | 0 |
| з яких цукри, г/100г | 0 |
| Калорійність, ккал/100г | 265 |
| кДж/100г | 1095 |
| Сіль, г/100г | 1.5 |
| Метод обробки | ВАРЕНИЙ |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |