Характеристики Сосиски з курячим філе Міні М'ясна Гільдія в/с лоток 0.3кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-05-20 |
|---|
| Назва (укр.) | Сосиски з курячим філе Міні М'ясна Гільдія в/с лоток 0.3кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сосиски з кур Міні М'ясна Гільдія 0.3кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сосиски М'ясна Гільдія Міні з курячим філе вищий сорт 0.3кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausages Miasna Hildiia Mini with chicken fillet highest grade 0.3kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079007383 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.4 |
| Глибина, см | 5.6 |
| Ширина, см | 11.9 |
| Вага брутто, кг | 0.330 |
| 4823079007390 | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 13.2 |
| Глибина, см | 38.4 |
| Ширина, см | 28.8 |
| Вага брутто, кг | 2.960 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.32 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 18 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 13.3 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 0.6 |
| г/100г | 0.9 |
| Калорійність, ккал/100г | 219 |
| кДж/100г | 907 |
| Сіль, г/100г | 1.6 |
| Насичені жири, г/100г | 8.5 |