Характеристики Сосиски П'ятачки з сиром М'ясняшки в/с лоток 0.285кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-04-01 |
|---|
| Назва (рос.) | Сосиски Пятачки с сыром М'ясняшки в/с лоток 0.285кг |
|---|---|
| Назва (укр.) | Сосиски П'ятачки з сиром М'ясняшки в/с лоток 0.285кг |
| Коротка назва (рос.) | Сосиски Пятачки с сыр М'ясняшки 0.285кг |
| Коротка назва (укр.) | Сосиски П'ятачки з сир М'ясняшки 0.285кг |
| Альтернативне найменування (рос) | Сосиски М'ясняшки Пятачки с сыром высший сорт 0.285кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сосиски М'ясняшки П’ятачки з сиром вищий сорт 0.285кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausages Miasniashky Piglets with cheese highest grade 0.285kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 4823079001428 | |
|---|---|
| Висота, см | 17.7 |
| Глибина, см | 2.9 |
| Ширина, см | 11.8 |
| Вага брутто, кг | 0.308 |
| 14823079001425 | Коробка (16 шт) |
| Висота, см | 12.8 |
| Глибина, см | 38.4 |
| Ширина, см | 28.6 |
| Вага брутто, кг | 5.258 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.33 |
|---|---|
| кг | 0.394 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ | |
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| КАРТОННА | |
| Тара транспортної упаковки | КАРТОН |
| Жири, г/100г | 26 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 10 |
| Вуглеводи, г/100г | 1 |
| з яких цукри, г/100г | 1 |
| Калорійність, ккал/100г | 278 |
| кДж/100г | 1163 |
| Сіль, г/100г | 1.5 |
| Насичені жири, г/100г | 10.8 |
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||
| ТОВ "Житомирський м'ясокомбінат" | |||