Характеристики Сосиски варені Прикопчені Соколівські 1с в/у 0.315кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-02-26 |
|---|
| Назва (укр.) | Сосиски варені Прикопчені Соколівські 1с в/у 0.315кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сосиски вар ПрикопчСоколівські 0.315кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сосиски Соколівські Прикопчені варені перший сорт 0.315кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausage Sokolivski Smoked boiled first grade 0.315kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4820300910146 | |
|---|---|
| Висота, см | 16.9 |
| Глибина, см | 2.5 |
| Ширина, см | 11.0 |
| Вага брутто, кг | 0.32 |
| 14820300910143 | Коробка (25 шт) |
| Висота, см | 19.2 |
| Глибина, см | 37.0 |
| Ширина, см | 19.0 |
| Вага брутто, кг | 8.066 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.066 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 19 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 10 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 1.5 |
| г/100г | 3 |
| Калорійність, ккал/100г | 223 |
| кДж/100г | 933 |
| Сіль, г/100г | 2.3 |
| Насичені жири, г/100г | 7 |
| Товариство з обмеженою відповідальністю "Соколівський м`ясокомбінат" | |||
| Товариство з обмеженою відповідальністю "Соколівський м`ясокомбінат" | |||