Характеристики Сосиски варені Уплітайки Алан в/ґ лоток 0.25кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-06-10 |
|---|
| Назва (укр.) | Сосиски варені Уплітайки Алан в/ґ лоток 0.25кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сосиски варені Уплітайки Алан 0.25кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сосиски Алан Уплітайки варені вищий ґатунок 0.25кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausages Alan Uplitaiky boiled highest grade 0.25kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823036505495 | |
|---|---|
| Висота, см | 19.7 |
| Глибина, см | 2.6 |
| Ширина, см | 12.3 |
| Вага брутто, кг | 0.260 |
| 4823036505501 | Коробка (9 шт) |
| Висота, см | 12.0 |
| Глибина, см | 38.4 |
| Ширина, см | 23.0 |
| Вага брутто, кг | 2.530 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.19 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 16 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 12 |
| Вуглеводи, г/100г | 3.5 |
| з яких цукри, г/100г | 2.5 |
| Калорійність, ккал/100г | 206 |
| кДж/100г | 896 |
| Сіль, г/100г | 1.8 |
| Насичені жири, г/100г | 8 |