Характеристики Сосиски Альпійські М'ясна Гільдія в/с лоток 0.35кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-03-24 |
|---|
| Назва (укр.) | Сосиски Альпійські М'ясна Гільдія в/с лоток 0.35кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сосиски Альпійські М'ясна Гільдія 0.35кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сосиски М'ясна Гільдія Альпійські вищий сорт 0.35кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausages Miasna Hildiia Alpine highest grade 0.35kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823079007246 | |
|---|---|
| Висота, см | 18 |
| Глибина, см | 5.1 |
| Ширина, см | 12.5 |
| Вага брутто, кг | 0.376 |
| 4823079007253 | Коробка (8 шт) |
| Висота, см | 12.8 |
| Глибина, см | 38.0 |
| Ширина, см | 28.6 |
| Вага брутто, кг | 3.314 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.306 |
|---|---|
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | 18.8 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 14 |
| Вуглеводи, г/100г | 0.6 |
| з яких цукри, г/100г | 0.6 |
| Калорійність, ккал/100г | 228 |
| кДж/100г | 943 |
| Сіль, г/100г | 1.7 |
| Насичені жири, г/100г | 7.7 |