Характеристики Сосиски варені Тигрик Ятранчик в/с в/у 0.385кг.
| Актуальність даних 365 | 2026-04-08 |
|---|
| Назва (укр.) | Сосиски варені Тигрик Ятранчик в/с в/у 0.385кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Сосиски Тигрик Ятранчик в/с 0.385кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Сосиски Ятранчик Тигрик варені вищий сорт 0.385кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Sausages Yatranchyk Tigger boiled highest grade 0.385kg |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК |
| 4823005800774 | |
|---|---|
| Висота, см | 21.1 |
| Глибина, см | 2.1 |
| Ширина, см | 11.6 |
| Вага брутто, кг | 0.394 |
| 14823005800771 | Коробка (15 шт) |
| Висота, см | 15.0 |
| Глибина, см | 37.4 |
| Ширина, см | 30.4 |
| Вага брутто, кг | 6.228 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.318 |
|---|---|
| кг | 0.304 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Жири, г/100г | ≤21 |
|---|---|
| Білки, г/100г | ≥10 |
| Вуглеводи, г/100г | 1.3 |
| Калорійність, кДж/100г | 979 |
| ккал/100г | 234 |
| Сіль, г/100г | 2.1 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | ≤12 |