Характеристики Стіл похідний складний 70х50х60см №1377978 Aimon Group Limited 1шт.
| Назва (рос.) | Стол походный складной 70х50х60см №1377978 Aimon Group Limited 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Стіл похідний складний 70х50х60см №1377978 Aimon Group Limited 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Стол №1377978 Aimon Group Limited 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Стіл №1377978 Aimon Group Limited 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Стол Aimon Group Limited №1377978 походный складной 70*50*60см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Стіл Aimon Group Limited №1377978 похідний складний 70*50*60см 1шт |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2713779780001 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 71 |
| Глибина, см | 6 |
| Ширина, см | 51.0 |
| Вага брутто, кг | 2.472 |
| 2713779780025 (приватний штрихкод) | Коробка (2 шт) |
| Висота, см | 10.0 |
| Глибина, см | 71.2 |
| Ширина, см | 60.2 |
| Вага брутто, кг | 5.526 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| ПДВ, % | 20 |
|---|