Характеристики Стілець пляжний 52х48х76см №1215 Aimon Group Limited 1шт.
| Назва (рос.) | Стул пляжный 52х48х76см №1215 Aimon Group Limited 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Стілець пляжний 52х48х76см №1215 Aimon Group Limited 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Стул пляжный Aimon Group Limited 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Стілець пляжний Aimon Group Limited 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Стул Aimon Group Limited №1215 пляжный 52*48*76см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Стілець Aimon Group Limited №1215 пляжний 52*48*76см 1шт |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2713779700009 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 68 |
| Глибина, см | 4.7 |
| Ширина, см | 50.5 |
| Вага брутто, кг | 1.876 |
| 2713779700108 (приватний штрихкод) | Коробка (10 шт) |
| Висота, см | 68.8 |
| Глибина, см | 57.4 |
| Ширина, см | 33.2 |
| Вага брутто, кг | 19.570 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| ПДВ, % | 20 |
|---|