Характеристики Стілець 50x50см №1320M Ракушка Aimon Group Limited 1шт.
| Назва (рос.) | Стул 50x50см №1320M Ракушка Aimon Group Limited 1шт |
|---|---|
| Назва (укр.) | Стілець 50x50см №1320M Ракушка Aimon Group Limited 1шт |
| Коротка назва (рос.) | Стул №1320M Aimon Group Limited 1шт |
| Коротка назва (укр.) | Стілець 1320M Aimon Group Limited 1шт |
| Альтернативне найменування (рос) | Стул Aimon Group Limited Ракушка №1320M 50*50см 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Стілець Aimon Group Limited Ракушка №1320M 50*50см 1шт |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 2713779740005 (приватний штрихкод) | |
|---|---|
| Висота, см | 50.1 |
| Глибина, см | 7.4 |
| Ширина, см | 48.6 |
| Вага брутто, кг | 1.310 |
| 2713779740050 (приватний штрихкод) | Коробка (5 шт) |
| Висота, см | 31.2 |
| Глибина, см | 51.0 |
| Ширина, см | 50.4 |
| Вага брутто, кг | 7.592 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |
| ПДВ, % | 20 |
|---|