Характеристики Клей універсальний ціаноакрилат ТМ "1" 3г.
| Назва (рос.) | Клей универсальный цианоакрилат ТМ "1" 3г |
|---|---|
| Назва (укр.) | Клей універсальний ціаноакрилат ТМ "1" 3г |
| Коротка назва (рос.) | Клей универсальный цианоакрил ТМ "1" 3г |
| Коротка назва (укр.) | Клей універсальн ціаноакрилат ТМ "1" 3г |
| Альтернативне найменування (рос) | Клей ТМ "1" цианоакрилат универсальный 3г |
| Альтернативне найменування (укр) | Клей ТМ "1" ціаноакрилат універсальний 3г |
| Альтернативне найменування (англ) | Glue ТМ "1" cyanoacrylate universal 3g |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 4823096512600 | |
|---|---|
| Висота, см | 16.9 |
| Глибина, см | 1.4 |
| Ширина, см | 4.8 |
| Вага брутто, кг | 0.008 |
| 2711646480245 (приватний штрихкод) | Коробка (24 шт) |
| Висота, см | 6.8 |
| Глибина, см | 18.1 |
| Ширина, см | 15.1 |
| Вага брутто, кг | 0.234 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.042 |
|---|
| Тип транспортної тари | ЯЩИК З ГОФРОВАННОГО КАРТОНУ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | КАРТОННА |
| Акцизний товар | НІ |
|---|
| Ваговий товар | НІ |
|---|---|
| Кількість, шт. | 1 |