Характеристики Рулет Чоко рол Святкова колекція Кондитер Дніпро к/у 0.35кг.
| Актуальність даних 365 | 2025-06-25 |
|---|
| Назва (укр.) | Рулет Чоко рол Святкова колекція Кондитер Дніпро к/у 0.35кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Рулет Чоко рол Кондитер Дніпро 0.35кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Рулет Кондитер Дніпро Святкова колекція Чоко рол 0.35кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820285510010 | |
|---|---|
| Висота, см | 7.3 |
| Глибина, см | 13.2 |
| Ширина, см | 23.8 |
| Вага брутто, кг | 0.460 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | НАСИПОМ |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 7.3 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 4 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 31 |
| г/100г | 39 |
| Калорійність, ккал/100г | 322 |
| кДж/100г | 1320 |
| Сіль, г/100г | 0.001 |