Характеристики Тарілка 205х25мм №DN1801530 Siaki 1шт.
| Назва (укр.) | Тарілка 205х25мм №DN1801530 Siaki 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Тарілка 205х25мм №DN1801530 Siaki 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Plate Siaki №DN1801530 205*25mm 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|
| 8720573639934 | |
|---|---|
| Висота, см | 20.5 |
| Глибина, см | 3 |
| Ширина, см | 20.5 |
| Вага брутто, кг | 0.448 |
| 8720573640145 | Коробка (6 шт) |
| Висота, см | 21.4 |
| Глибина, см | 21.4 |
| Ширина, см | 7.2 |
| Вага брутто, кг | 2.732 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.044 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Форма | КРУГЛА |
|---|---|
| Вид продукції | ТАРІЛКА |
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Розмір, мм | 205х25 |
| Колір | БЕЖЕВИЙ |
| Матеріал, керамограніт | ТАК |
| ПДВ, % | 20 |
|---|---|
| Код УКТ ЗЕД | 6912002300 {з кам’яної кераміки} |
| Індикатив UA | 0 |