Характеристики Пакет для збереження температури 480х450мм Novus 1шт.
| Назва (укр.) | Пакет для збереження температури 480х450мм Novus 1шт |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Пакет д/збереження температури Novus 1шт |
| Альтернативне найменування (укр) | Пакет для збереження температури Novus 480*450мм 1шт |
| Альтернативне найменування (англ) | Package for temperature preservation Novus 480*450мм 1pc |
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
|---|---|
| ТАК | |
| Немає ящика | ТАК |
| 4823088803532 | |
|---|---|
| Висота, см | 48.4 |
| Глибина, см | 3.6 |
| Ширина, см | 44.5 |
| Вага брутто, кг | 0.070 |
| 14823088803539 | Коробка (50 шт) |
| Висота, см | 26.0 |
| Глибина, см | 45.8 |
| Ширина, см | 30.8 |
| Вага брутто, кг | 3.896 |
| Ознака викладки шоубокс | НІ |
| Вага нетто, порожній box, кг | 0.396 |
|---|---|
| Кількість фейсингів у шоу-боксі | 1 |
| Органічний продукт | НІ |
|---|
| Вид продукції | ПАКЕТ |
|---|---|
| Ваговий товар | НІ |
| Кількість, шт. | 1 |
| Матеріал, поліетилен низького тиску | ТАК |
| поліетилен високого тиску | ТАК |
| поліетилентерефталат | ТАК |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (ua) | Призначений для зберігання та транспортування продуктів у холодному, замороженому або теплому стані |
| Рекомендовані способи застосування/вживання (en) | Designed for storing and transporting food in cold, frozen or warm condition |
| ТУ У | 22.2-35857542-001:2015 |
|---|---|
| ПДВ, % | 20 |
| Код УКТ ЗЕД | 3923 {Вироби з пластмаси для транспортування та пакування товарів; пробки, кришки, ковпаки та інші закупорювальні засоби з пластмаси:} |
| Індикатив UA | 0 |