Характеристики Торт бісквітний Австрія Калачі п/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2027-05-25 |
|---|
| Назва (укр.) | Торт бісквітний Австрія Калачі п/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Торт бісквітний Австрія Калачі п/у 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Торт Калачі Австрія бісквітний 1кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cake Kalachy Austria sponge 1kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820250710605 | |
|---|---|
| Висота, см | 13.2 |
| Глибина, см | 24.8 |
| Ширина, см | 24.8 |
| Вага брутто, кг | 1.102 |
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 10 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.6 |
| Вуглеводи, з яких цукри, г/100г | 36.1 |
| г/100г | 47.1 |
| Калорійність, кДж/100г | 1276.12 |
| ккал/100г | 305 |
| Насичені жири, г/100г | 5.4 |
| Містить глютен | ТАК |
|---|---|
| Органічний продукт | НІ |
| Акцизний товар | НІ |
| Підходить вегетаріанцям | ТАК |
| Підходить веганам | НІ |
| ПП "Калачі" | На карті | ||
| ПП "Калачі" | |||