Характеристики Тістечко з заварним кремом Профітролі Сладков п/у 0.2кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-04-04 |
|---|
| Назва (укр.) | Тістечко з заварним кремом Профітролі Сладков п/у 0.2кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Тістечко з крем Профітролі Сладков 0.2кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Тістечко Сладков Профітролі з заварним кремом 0.2кг |
| Альтернативне найменування (англ) | Cake Sladkov Profiteroles with custard 0.2kg |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820149361239 | |
|---|---|
| Висота, см | 7.6 |
| Глибина, см | 13.2 |
| Ширина, см | 13.9 |
| Вага брутто, кг | 0.226 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 17.64 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 6.57 |
| Вуглеводи, г/100г | 38.2 |
| з яких цукри, г/100г | 31.8 |
| Калорійність, ккал/100г | 337.56 |
| кДж/100г | 1411 |
| Сіль, г/100г | <0.1 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 6.2 |