Характеристики Торт Трюфель Nonpareil к/у 1кг.
| Актуальність даних 365 | 2024-04-19 |
|---|
| Назва (укр.) | Торт Трюфель Nonpareil к/у 1кг |
|---|---|
| Коротка назва (укр.) | Торт Трюфель Nonpareil к/у 1кг |
| Альтернативне найменування (укр) | Торт Nonpareil Трюфель 1кг |
| Штучне відвантаження | ТАК |
|---|---|
| Немає внутрішньої упаковки | ТАК |
| Немає ящика | ТАК |
| 4820149363486 | |
|---|---|
| Висота, см | 7.8 |
| Глибина, см | 31.2 |
| Ширина, см | 22.0 |
| Вага брутто, кг | 1.358 |
| Тип укладання товару у транспортній упаковці | ГОРИЗОНТАЛЬНА |
|---|
| Тип транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
|---|---|
| Матеріал транспортної тари | ВІДСУТНЯ |
| Жири, г/100г | 21.5 |
|---|---|
| Білки, г/100г | 4.9 |
| Вуглеводи, г/100г | 45.8 |
| з яких цукри, г/100г | 26.9 |
| Калорійність, ккал/100г | 388 |
| кДж/100г | 1621.8 |
| Сіль, г/100г | <0.01 |
| Насичені жирні кислоти, г/100г | 16.54 |